Reštaurácie

Daniel Restaurant

Daniel Restaurant

Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Náš profesionálny personál je Vám vždy plne k dispozícii. Vyberte si zo širokej palety jedálneho a nápojového lístka. Ponúkame priestory na spoločenské akcie.

Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Náš profesionálny personál je Vám vždy plne k dispozícii. Vyberte si zo širokej palety jedálneho a nápojového lístka. Ponúkame priestory na spoločenské akcie. Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom odbore.Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom odbore.Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v danom odbore.Vitajte v našej modernej reštaurácii Daniel Restaurant v Bardejove, ktorá svoje služby poskytuje už od roku 2000. Nájdete nás v AB centre (komenského)v lokalite sídliska Obrancov mieru. Počas pracovného týždňa ponúkame denné menu (2 polievky, 3 jedlá + pizza)širokú ponuku alko a nealko nápojov, miešaných drinkov a kávy Alfredo. Večerné stravovanie ponúkame formou minútiek a pizze z 31 druhov. Ponúkame priestory na spoločenské akcie. Karta stáleho zákazníka: Pri konzumácii nad 10 Eur získavate našu kartu stáleho zákazníka a automaticky zľavu vo výške -3% pri akejkoľvek ďalšej návšteve bez ohľadu na výšku útraty. Ponúkame nealko nápoj z vlastnej výrobnej produkcie firmy Aqua Prameň,s.r.o. s názvom "SIFÓN"-sódovka.

Viac tu:
https://danielrestaurant.webnode.sk/o-nas/
Vitajte v našej modernej reštaurácii Daniel Restaurant v Bardejove, ktorá svoje služby poskytuje už od roku 2000. Nájdete nás v AB centre (komenského)v lokalite sídliska Obrancov mieru. Počas pracovného týždňa ponúkame denné menu (2 polievky, 3 jedlá + pizza)širokú ponuku alko a nealko nápojov, miešaných drinkov a kávy Alfredo. Večerné stravovanie ponúkame formou minútiek a pizze z 31 druhov. Ponúkame priestory na spoločenské akcie. Karta stáleho zákazníka: Pri konzumácii nad 10 Eur získavate našu kartu stáleho zákazníka a automaticky zľavu vo výške -3% pri akejkoľvek ďalšej návšteve bez ohľadu na výšku útraty. Ponúkame nealko nápoj z vlastnej výrobnej produkcie firmy Aqua Prameň,s.r.o. s názvom "SIFÓN"-sódovka.

Viac tu: https://danielrestaurant.webnode.sk/o-nas/
viac