Penzión RASLAVIČAN

Penzión Raslavičan ponúka celoročné stravovacie a ubytovacie služby v príjemnom prostredí folklórom známej obce Raslavice.
Pre hostí je pripravených 6 izieb. Celková ubytovacia kapacita je 18 osôb. Penzión Raslavičan je ideálnym miestom aj pre šoférov z povolania a ľudí na cestách, ktorí u nás nájdu potrebný oddych na regeneráciu svojich síl.

Obec sa nachádza v severovýchodnej časti Slovenska na južnom okraji Bardejovského okresu, približne v polovici trasy medzi mestami Prešov a Bardejov v regióne Slovensko – Východ

Penzión Raslavičan je Vám pripravený poskytnúť okrem príjemného ubytovania, reštaurácie s výbornou domácou kuchyňou a miest na parkovanie priamo pred penziónom aj služby spojené s organizáciou rôznych akcií a podujatí, obchodných stretnutí, rodinných osláv a pod. V letných mesiacoch môžete využiť letnú terasu. Návštevníci si môžu oddýchnuť pri bowlingu, biliarde alebo posedením v internetovom klube. Tí aktívnejší majú k dispozícii bežkárske, turistické a cyklo trate.

Obec Raslavice je známa predovšetkým zachovávaním a rozvíjaním folklórnych tradícií, čoho dôkazom sú aj každoročne organizované„Hornošarišské slávnosti piesní a tancov“, ktoré sa pravidelne konajú v mesiaci jún.

 

Penzión RASLAVIČAN
Hlavná 236, 086 41 Raslavice

tel.: +421 (0) 905 519 584

e-mail: info@penzion-raslavican.sk

 

Fotogaléria