Penzión AUGUSTINEUM

Penzión AUGUSTINEUM sa nachádza v kúpeľnom mestečku Bardejovské Kúpele približne 150 m od kúpeľnej kolonády s 8 liečivými minerálnymi prameňmi.

Ponúka ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou stravovania. V každej izbe je samostatný sprchovací kút a WC. Taktiež tam nájdete izbový servis, TV, rádiobudík a internetové pripojenie.

Penzión AUGUSTINEUM pôsobí výnimočne a elegantne a získa si Vás svojou pokojnou atmosférou, ktorú môžete vychutnávať celoročne. Svojou ponukou sa orientuje na malé rodinné oslavy, svadby, relax, oddych pre jednotlivcov, rodiny s deťmi.

Pre firemnú klientelu poskytuje priestory na obchodné stretnutia, školenia a iné spoločenské podujatia. K dispozícií je konferenčná miestnosť s kompletným technickým audiovizuálnym vybavením /dataprojektor, plátno a pod. V prípade špecifických požiadaviek Vám náš ústretový personál rád vyhovie.

Pre organizované kresťanské skupiny, duchovné spoločenstvá, farské rady, a pod. Ponúka široké možnosti na kresťansky orientované programy zamerané na duchovný rozvoj, obnovu manželstva a vzťahov v rodine. K dispozícií je privátna kaplnka v priestoroch penziónu s kapacitou do 60 osôb, ktorá je zasvätená sv. Augustínovi.

 

Penzión AUGUSTINEUM
086 31 Bardejovské kúpele

tel.: +421 (0) 54 / 474 23 23
       +421 (0) 948 681 682

e-mail: info@augustineum.sk

 

Fotogaléria