Penzión MAGURA**

Užite si dovolenku v tichej pohode rodinného penziónu Magura.

Penzión sa nachádza v Bardejove, 800 metrov od námestia s radnicou a Baziliky sv. Egídia. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Všetky izby ponúkajú TV. Niektoré majú priestor na posedenie na relaxáciu po náročnom dni. Súčasťou izieb je súkromná kúpeľňa.

Začínajte dni výdatnými raňajkami, vaše auto ponechajte v bezpečí nášho monitorovaného parkoviska a vydajte sa za krásami Bardejova a jeho okolia. Po návrate Vás osvieži sprcha priamo na klimatizovanej izbe a posedenie v útulnej nefajčiarskej kaviarni pri kozube. Pre fajčiarov je k dispozícii letná aj zimná terasa. Wifi pripojenie v celom zariadení je samozrejmosťou.

Urobte si pohodu v našej „obývačke“ a trávte čas s vašimi blízkymi. Zahrajte si spoločenské hry, vychutnajte si lahodnú kávu z talianskej pražiarne. Vaše dieťa sa nechajte bezpečne pohrať na ihrisku vonku na oplotenom dvore. K dispozícii je trampolína, šmýkačka, pieskovisko, plastový domček, hojdačky, pedálova motorka…

Rovnako aj v interiéri sa deti môžu zabaviť s množstvom hračiek, knižiek, či kresliť si. Pre mamičky s deťmi je k dispozícii prebaľovací pult s príslušenstvom, nočník, detská stolička s podbradníkmi, kočiarik,atď.

 

Penzión MAGURA
Andraščíkova 31, 085 01 Bardejov

tel.: +421 (0) 911 444 213
       +421 (0) 902 374 871

e-mail: info@penzionmagura.sk

 

 

Fotogaléria