Privát u JOZEFA

Ubytovanie v súkromí Privát U Jozefa sa nachádza v malebnom prostredí rekreačnej oblasti Bardejov – Miháľov.

Rodinný privát je vzdialený len 4 km od centra mesta, poskytuje výborné ubytovanie s Wi-fI pripojenim k internetu a okolie ponúka úžasné príležitosti letných a zimných športov, turistiky, oddychu a samozrejme dáva možnosť nákupom aj večernej zábave.

Ubytovaným hosťom k dispozícii úplne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť, priestor na odkladanie lyží a bicyklov ako i vlastné uzavreté parkovisko.

Ubytovanie na súkromí Privát U Jozefa je riešené v byte na prízemí a podkroví rodinného domu so samostatným vstupom. Rodinný privát má celkovú max. kapacitu 10 lôžok. Ubytovanie je možné v jednoposteľovej, dvojposteľovej alebo trojposteľovej izbe, pre viacčlenné rodiny s možnosťou prístelky. Izby sú štandardne zariadené s farebným TV a rádiom, fénom na vlasy, hygienické potreby sú súčasťou štandardu každej izby. Vstup do izieb je z priestrannej spojovacej chodby. Dve sociálne zariadenia s umývadlom, vaňou a WC sú spoločné pre hosťovské izby. Všetky izby privátu sú nefajčiarske (fajčiarom je k dispozícií vonkajšia terasa).

 

Privát u JOZEFA
Miháľov 40, 085 01 Bardejov

tel.: +421 (0) 908 338 951
       +421 (0) 907 359 855
e-mail: info@privat-ujozefa.sk
            rezervacie@privat-ujozefa.sk

Fotogaléria