KTC Bardejov

KTC BARDEJOV

Kultúrno - turistické centrum Bardejov sa nachádza priamo na Radničnom námestí v historickom centre Bardejova, zapísanom na listine UNESCO.

Kulturné centrum s možnosťou ubytovania v podkrovnej časti domu pre 19 osôb v 4 izbách s jedinečným výhľadom na okolie Bardejova.

3 izby sú mezonetové viaclôžkové, 1 izba je 2-lôžková. V dome je malá zasadacia miestnosť (30 miest) a výstavná sieň (55 miest na sedenie), v každej miestnosti je TV (plazmová obrazovka), DVD prehrávač, projektor, premietacie plátno a tabuľa s fixami (zabezpečenie seminárov, školení a prezentácií). Kultúrne a turistické centrum organizuje výstavy, medzinárodné stretnutia, koncerty atď. Ponúkame informácie o meste Bardejov a okolitom regióne.

Poľsko slovenský dom v Bardejove od svojho založenia 31. januára 2007   zorganizoval vo svojich priestoroch ale aj mimo nich vyše 100 rôznych kultúrno – spoločenských podujatí, seminárov a výstav. Od 1. júla 2008 zriadilo mesto Bardejov novú rozpočtovú organizáciu - "Kultúrne a turistické centrum Bardejov", ktorá v súčasnosti Poľsko-slovenský dom spravuje. Slúži ako miesto pre nadväzovanie vzájomných kontaktov medzi Poliakmi a Slovákmi, ktorí si tu počas spoločných podujatí a stretnutí vymieňajú skúseností a znalosti z rôznych odborov. Okrem toho v rámci spolupráce a spoluorganizovaní výstav a podujatí v Poľsku prispieva k propagácii  Bardejova ako aj okolitého regiónu.


KTC Bardejov
Radničné námestie 24
085 01 Bardejov
 
tel.: +421 54 788 0222
e-mail:
kovacova@psd.sk livia.sarisska@psd.sk

Fotogaléria