KLU MV SR DRUŽBA

Kúpeľno-liečebný ústav Ministerstva vnútra DRUŽBA sa nachádza v malebnom prostredí Bardejovských Kúpeľov.
Družba má celoročnú prevádzku. Pod jednou strechou poskytuje ubytovanie, stravovanie a liečebné procedúry.
Základnou procedúrou je prírodná voda  vhodná na vonkajšiu a vnútornú balneoterapiu. Pitné kúry sú poskytované na kúpeľnej  kolonáde z 8 rozličných prameňov s mineralizáciou od 1,6 do 10 g/l.

Priamo v budove sa nachádza - liečebné oddelenie komplexne vybavené zdravotníckou technológiou vodoliečby, elektroliečby, teploliečby, inhalačnej liečby, svetloliečby, lymfodrenážnej liečby ( manuálnej aj prístrojovej ), oddelenie pre podávanie podkožných plynových injekcií, oddelenie pre podávanie klasických masáží, reflexných masáží a individuálnej rehabilitácie, telocvičňa a terénna liečba. V liečebni sa nachádza edukačná miestnosť.
Ubytovacia kapacita ústavu je 128 lôžok. Ubytovanie poskytujeme v dvojposteľových izbách nad štandardne vybavených. Každá izba má sociálne zariadenie v ktorej je WC, umývadlo a sprcha. Na každej izbe je  televízor, telefón, rádio, chladnička. Za príplatok je možnosť ubytovať sa v deviatich jednoposteľových izbách a v siedmych apartmánoch
Stravovacie služby poskytujeme v jedálni, ktorá má kapacitu 128 miest a je umiestnená  na prízemí budovy. Po dohode s lekárom je možnosť výberu jedál z 18 druhov diét vypracovaných podľa zásad diétneho systému.
V budove ústavu je zriadená jednotka intenzívnej starostlivosti JIS, 3 ambulancie so zdravotníckym vybavením.
Pohotovostné služby – v ústave je zabezpečená nepretržitá 24-hodinová služba SZP a v areáli Bardejovských Kúpeľov, včítane nášho ústavu je zabezpečená nepretržitá 24-hodinová služba lekárov v rámci lekárskych
služieb prvej pomoci

 

KLÚ MV SR DRUŽBA
086 31 Bardejovské kúpele

tel.: +421 (0) 54 472 / 37 11 - 12
e-mail: druzba@proxisnet.sk

Fotogaléria