Hotel ALEXANDER****

HOTEL ALEXANDER

Hotel Alexander je pomenovaný po ruskom cárovi Alexandrovi I., ktorý začiatkom 19.storočia navštívil Bardejovské Kúpele a okrem iného povedal aj vetu „Tu žiť a zomrieť“. Písmenko „A“ v logu hotela Alexander predstavuje začiatočné písmeno podpisu ruského cára. Hotel má kapacitu 150 lôžok, 70 dvojlôžkových izieb (5 bezbariérových) a 5 apartmánov. Je prepojený s hotelom Ozón a kúpeľným domom-Balneoterapiou.

Hotel Alexander je ideálnou voľbou pre relaxačné wellness pobyty, rodinnú dovolenku, konferencie, školenia a teambuildingové pobyty v atraktívnom kúpeľnom prostredí. Poskytujeme nielen liečivú vodu, ale aj relax, wellness, pohodlie, zážitkovú gastronómiu, kvalitné liečebné procedúry, čistý vzduch a veľa času pre seba.

Wellness a relax
Oddýchnite si v krásnom a tichom prostredí kúpeľov. Sme ideálnym miestom na načerpanie nových síl. Vyskúšajte širokú paletu liečebných, relaxačných a skrášľujúcich procedúr.

Konferencie & Školenia
Plánujete kongres, konferenciu, prezentáciu, seminár, školenie, pracovné stretnutie, teambuilding či workshop? Novozrekonštruovaný hotel Alexander**** v Bardejovských Kúpeľoch Vám ponúka priestory s kapacitou pre 300 osôb. Špičkové technické vybavenie kongresového centra, moderná kuchyňa, pekné prostredie, ústretový personál a dlhoročné skúsenosti v oblasti kongresovej turistiky zaručujú vysokú úroveň a komplexnosť poskytovaných služieb.

Gastronómia
Hotel Alexander ponúka jedlá modernej európskej gastronómie pripravované z kvalitných surovín pod vedením
šéfkuchára Mareka Švara. Prevádzka Lobby bar Vám ponúka príjemné posedenie v útulnom prostredí s kapacitou 28 miest, na letnej terase 16 miest.

 

NABÍJACIA STANICA PRE ELEKTROMOBILY

sa nachádza v podzemnej hotelovej garáži hotela Alexander. Službu poskytujeme iba pre ubytovaných klientov, nabíjanie je zdarma bez obmedzení pokiaľ je dostupná kapacita. Klient si koncovku na nabíjačku musí zabezpečiť sám, keďže tie sú typizované. Prvý typ je IEN 3253 so silou 32A a druhý typ je IEN 1653 so silou 16A.

Celkovo máme pre nabíjanie vyhradené dve parkovacie miesta.

 

 

 

Hotel ALEXANDER

086 31  Bardejovské Kúpele

tel.: +421 (0) 54 / 477 60 01
        +421 (0) 54 / 477 60 02

e-mail: alexander@kupele-bj.sk

Fotogaléria