Hotel ŠARIŠ***

HOTEL ŠARIŠ:

 

Hotel Šariš Vám ponúka ubytovanie v prekrásnom meste Bardejov.
Hotel sa nachádza v blízkom centre Bardejova, pre ubytovanie hostí je k dispozícii 18 izieb a priestranný apartmán. Deti do 6 rokov majú ubytovanie v hoteli Šariš úplne zadarmo.

Okrem ubytovania ponúka aj reštauračné služby, kde nájdete fantastické denné menu, kaviareň, saunu a masáže, internet v celej budove hotela ale aj strážené parkovisko.
Hotel Šariš v Bardejove, je ideálna voľba pre Vašu služobnú cestu, alebo aktívnu dovolenku.

 

Hotel ponúka 18 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky a 1 apartmán. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchovací kút), televízor, telefón a chladničku.

Súčasťou hotela je:

  • reštaurácia - pestrá ponuka špecialít nášho šéfkuchára v klimatizovanej reštaurácii s kapacitou 130 osôb. Otvorené denne od 11.00 do 21.00, v sobotu a v nedeľu podľa objednávky
  • kaviareň a salónik s celodennou prevádzkou - súkromie a nerušená atmosféra pri rodinných oslavách alebo firemných akciách Vám ponúka salónik s kapacitou do 20 osôb
  • zimná záhrada - prepojenie exteriéru s interiérom; Zimná záhrada s kapacitou do 30 osôb je tá správna voľba
  • sauna a fitness - relax v hotelovej saune a fitness centre, ktoré sú Vám kedykoľvek plne k dispozícií
  • kongresová sála - ponúka možnosť usporiadania firemných akcií (prednášky, školenia,prezentácie,konferencie) až pre 130 osôb; multifunkčný klimatizovaný priestor je vybavený modernou audiovizuálnou technikou ( projektor, plátno,mikrofóny, ozvučenie....)

 

Hotel ŠARIŠ

SNP 1, 085 01 Bardejov

tel.: +421 (0) 54 / 488 33 80
mobil: +421 (0) 917 358 466

e-mail: info@hotelsaris.sk

 

Fotogaléria