Reštaurácia CACTUS

Reštaurácia CACTUS

Reštaurácia CACTUS poskytuje exkluzívne priestory s kapacitou 55 miest v reštaurácii a 65 miest na letnej terase s príjemným posedením v krásnom prostredí pri jazierku s vodopádom, kde si môžete vychutnať prvotriedny kulinársky zážitok.

Snažia sa vytvoriť krásne prostredie, skvelé jedlo a starostlivosť, o ktorú sa postará personál. Šéfkuchári dbajú na kulinárske detaily, ktoré vytvárajú vizuálnu chuť. Skvelé jedlo nieje len to, čo Vás napĺňa. Skvelé jedlo je druh cesty, ktorá Vás vráti k zdrojom potešenia, ktoré ste zabudli a berie Vás do miest, kde ste pred tým neboli.

Letná záhrada s kapacitou 65 ľudí priamo nadväzuje na reštauráciu a poskytne Vám príjemné posedenie pri jazierku s vodopádom. 

Svadby a oslavy - prežite výnimočný deň vo výnimočnej reštaurácii. To čo ponúkame sú jedinečné priestory a prostredie, ako stvorené na oslavu Vášho spoločného dňa s veľkým „D“. Vychutnajte si pocit výnimočnosti a pohodlia v ničím nerušenom areáli reštaurácie, za bránami ktorej s ľahkosťou necháte všetky svoje starosti.

 

Reštaurácia CACTUS
Štefaníkova 61, 085 01 Bardejov

tel.: +421 (0) 904 844 443
e-mail: cactus@cactus.sk

Fotogaléria